Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Od 1997 r.


Dzięki aktywności uczniów i opiekunów SKKT „Elektronik”, nasz Zespół Szkół Elektryczno – Elektronicznych  plasuje się w ścisłej czołówce najprężniej działających szkół średnich, a potem ponadgimnazjalnych. Świadczą o tym I lub II miejsca zdobywane rok po roku w  organizowanym przez ROS PTTK konkursie „ Na najaktywniejszą turystycznie szkołę”.

Koniec PRL-u,


oraz odejście na emeryturę p. Wilkowskiego nie oznaczało końca działań turystycznych w TM-E.  Nowi opiekunowie : p. Barbara Lackorzyńska, p. Robert Adamowicz i p. Aretta Zalewska  z braku dotychczasowych dotacji do szkolnej turystyki , skupili się na propagowaniu walorów turystycznych naszego regionu poprzez uczestnictwo w imprezach organizowanych przez Regionalny Oddział Szczeciński PTTK oraz Pałac Młodzieży.  czytaj dalej

Początki


Kilka słów o historii naszego Szkolnego  Koła Krajoznawczo – Turystycznego.

 

Nie wszyscy wiedzą o tym, że nasze SKKT jest najstarszym tego typu Kołem działającym     w szczecińskim szkolnictwie technicznym ! Powstało w roku 1953 r. przy ówczesnym Technikum Budowy Okrętów i Energetyki – bo taką nazwę pierwotnie nosiła nasza Szkoła.

czytaj dalej